Меблі

Інтер'єр сучасної оселі може багато чого розповісти про її власника. І хоча велику роль грають чистота та охайність інтер'єру, стиль і почерк помешкання визначається головним чином меблями, а точніше — їхнім дизайном, розташуванням та поєднанням між собою. На щастя, часи товарного дифіциту давно канули в минуле, і сьогодні купити меблі в Києві достатньо просто. Вітчизняний меблевий ринок пропонує широкий асортимент меблів для віталень, кухонь, спалень, дитячих кімнат, офісів та інших приміщень. Сучасні моделі розробляються з урахуванням всіх правил ергономіки і покликані подарувати власникові відчуття максимального комфорту. Від різноманіття конструкцій та дизайнерських рішень у багатьох покупців розбігаються очі! Для того, щоб допомогти Вам зорієнтуватися в потоці меблевої продукції, ми сформулювали критерії оцінки предметів інтер'єру.

Купуємо меблі у квартиру: на що звертати увагу?

  • Зручність та практичність — головні характеристики меблевих виробів. У їх кількості важливим є мінімалізм, адже хаотичне нагромадження зайвих предметів аж ніяк не сприяє комфортній обстановці. Коли в кімнаті яблоку нема де впасти, про яку естетичну насолоду може йти мова? Тому не перетворюйте житлове помешкання у склад.

  • Якість. Хороші вироби повинні бути виготовлені з екологічних та зносостійких матеріалів, мати міцну і надійну конструкцію. А купуючи меблі онлайн, необхідно переконатись у тому, що продукція сертифікована. Низькі ціни на меблі приваблюють багатьох покупців, але ж Ви пам'ятаєте, що «скупий платить двічі».

  • Поєднуваність меблевих виробів. Не завжди виходить купити все бажане в одного виробника і, тим більше, одним комплектом. Тому зверніть увагу на те, щоб обрані елементи інтер'єру гармонійно поєднувались між собою принаймні за кольором. Звісно, Ви можете експериментувати з формами і стилями, але пам'ятайте українську приказку: «Що занадто, то нездраво».

  • Розміри. Вони мають відповідати параметрам приміщення, притому не лише «вписуватись» у нього, але і приховувати його недоліки.

  • Загальний стиль. Кожен елемент у кімнаті має підтримувати обраний стиль.

Де купити якісні меблі?

Спеціалізований інтернет-магазин меблів Meblium представляє широкий асортимент домашніх та офісних меблів на будь-який смак і гаманець. Ми співпрацюємо з надійними і перевіреними меблевими фабриками і пропонуємо своїм клієнтам високоякісну сертифіковану продукцію. Активна і налагоджена торгівля по всій Україні дозволяє нам вести гнучку цінову політику і реалізувати меблі недорого.

To top